" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
250ml to 1/4 litra
2zl+100%*2 zl=2+2=4zł
4+7%*4 =4+7*4/100=4+0,28=4,28 zł
4,28zł:4=1,07 zł cena sprzedaży 250 ml