September 2018 1 18 Report

1.Jeden kilogram pomarańczy kosztuje x zł a jeden brzoskwiń o 2 zł więcej .

Ile zapłacimy za półtora kilograma pomarańczy i 60 dag brzoskwiń.

2. Bochenek chleba waży 1,4 kg a jedna bułka x dag. Ile ważać łącznie pieczywa.

3.Grześ ma x dwuzłotówek i dwa razy więcej pięciozłotówek.Ile łącznie zł ma Grześ.

4.Pan Jurek jest 4 lata starszy niz syn który ma y lat.Więc za rok pan jurek ile będzie miał lat.


More Questions From This User See All

Recommend Questions



Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.