Zamówiono 2,2 l farby żółtej i 1,5 raza więcej farby zielonej. 1 l każdej farby kosztuje 9,50 zł. Ile kosztują zamówione farby ?
za 3,8 m tasiemki jagoda zapłaciła 5,13
a) ile kosztuje 1m tasiemki?
pomoze ktos daje naj najlepiej jakby było napisane w zeszycie lub wszytsko rospisane z góry dziekuje najlepiej jakby było zrbione chociaz w 30 min bo jest mi potzrebne :(