" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
2400 zł : (30 - 5) = 2400 zł : 25 = 96 zł na ucznia
96 zł - 80 zł = 16 zł - wzrośnie opłata na ucznia