" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
1x 2,4 = 2,4 m²
2,4m² = 36,60zł
1m² = x
1*36,60zl : 2,4 = 36.60zł : 24m² = 15,25 zł
odp. Metr kwadratowy wykładziny kosztuje 15,25 zł.
b)
1m²--14,80 zł
2,5m²-- x
x=14,80*2,5/1
x=37 zł
odp. Metr bieżący wykładziny kosztuje 37 zł.