za \frac{2}{5} kg sera i 30 dag szynki zapłaciłem 11,26zł
kilogram szynki kosztuje 18,20 zł
ile kosztuje kilogram sera
0,3kg*11,26=3,38zł-30dag szynki (jak by co wynik zaokrąglony 3,378)
11,26-3,38=7,88zł-2,5kg sera
7,88/5=1,58zł-koszt 0,5kg sera(jak by co wynik zaokrąglony 1,576)
1,58*2=3,16zł- 1kg sera
mam nadzieje że pomoogłM LICZE NA NAJ
" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
0,3kg*11,26=3,38zł-30dag szynki (jak by co wynik zaokrąglony 3,378)
11,26-3,38=7,88zł-2,5kg sera
7,88/5=1,58zł-koszt 0,5kg sera(jak by co wynik zaokrąglony 1,576)
1,58*2=3,16zł- 1kg sera
mam nadzieje że pomoogłM LICZE NA NAJ