Za dziewięć batoników Mirek zapłacił 14.40 zł.Ile kosztowała jeden batonik?
14,40 :9 = 1,60zl
14.40zł : 9 =1,60 zł jeden baton
" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
14,40 :9 = 1,60zl
14.40zł : 9 =1,60 zł jeden baton