" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
1 kg = 2,45 zł
5 kg = 12,25 zł
7,35 : 3 =2.45
2.45 x 5 =12.25
odp :za 5kg jabłek trzeba zapłacic 12.25 zl