W sklepie "Rybka" żwir i filtr do akwarium kosztują 33 złote.
Filtr i grzałka kosztuja razem 90 złotych.
Za jadną grzałkę mozena kupić 2 filtry .
Oblicz ceny grzałki,filtra i żwiru.
" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
90zł:3=30zł - cena filtru
2*30zł=60zł - cena grzałki
33zł-30=3zł - cena żwiru
Odp.:Grzałka kosztuje 60 zł , filtr 30 zł , a żwir 3 zł .