PROSZE POMÓŻCIE POTRZEBNE MI !! Z GÓRY DZIĘKI :* OBA ZADANIA GDYBYŚCIE MOGLI :)
1. Pierwsze opakowanie-cena za kilogram: 1000g:125g=81,59zł*8=12,72złDrugie opakowanie:1000g:200g=52,45zł*5=12,25złW większym opakowaniu cena za kilogram jest większa.
5x2,45=12,24zł drugie opakowanie
1,59x8=12,72zł pierwsze opakowanie
" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
1. Pierwsze opakowanie-cena za kilogram:
1000g:125g=8
1,59zł*8=12,72zł
Drugie opakowanie:
1000g:200g=5
2,45zł*5=12,25zł
W większym opakowaniu cena za kilogram jest większa.
5x2,45=12,24zł drugie opakowanie
1,59x8=12,72zł pierwsze opakowanie