January 2019 2 8 Report
Proszę o przetłumaczenie tego na język angielski ale nie z tlumacza google , można dodac jeszcze jakieś fajne zdania

Najbardziej ekscytujacym wydarzeniem sportowym jakie widziałam był mecz piłki nożnej Polski z Niemcami. Było to w 2014 roku . Nie jestem wielką fanką oglądania sportu ale to bardzo mnie zaciekawiło. Oglądałam to wydarzenie w telewizji . Wszystko odbywało się na Stadionie Narodowym w Warszawie .Pierwsza połowa meczu przebiegła spokojnie . Żadna z drużyn nie strzeliła gola . Wszystko zaczęło dziać się w drugiej połowie . Tuż po jej rozpoczęciu Polska zdobyła pierwszego gola a następnego w 88 minucie . Polski bramkarz również bronił bardzo dobrze . Niemcy starali się ale im to nie wychodziło . Tym razem Polska była zdecydowanie lepsza . Był to pierszy mecz kiedy drużyna Polska wygrała z Niemcami . Pokonała wtedy mistrzów świata .Wynik wynosił 2-0 . Bardzo podobał mi się ten mecz. Byłam bardzo zadowolona z wyniku