October 2018 1 18 Report
Patrycja kupiła 24 dag kiełbasy szynkowej po 24,75 zł za kilogram, 32 dag parówek po 7,50 zł za kilogram i 0,15 pasztetu po 9,40 za kilogram . Ile zapłaciała ? Proszę pomóżcie :*
More Questions From This User See All

Recommend Questions



Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.