Kilogram zółtego sera kosztuje 18,25 zł..Ile trzeba zapłacić za 22 dag tego sera ? Cenę podaj w przybliżeniu do 1 gr. Wytłumaczcie plis !!
" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
22dag = 0,22kg
1kg ------ 18,25zł
0,22kg ---- x zł
x = 0,22 * 18,25 = 4,015 ~ 4,02 zł -------- odpowiedź