" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
Pierniczki 792:66=12 zł/kg
792 zł: 66 kg= 12 zł za 1 kg
Odp: Droższe są pierniczki.