boisko szkolne ma kształt prostokąta o wymiarach 40m*20m .ile to metrów kwadratowych?
P=40m*20m=800m kwadratowych
Pole boiska: a*b
a-20m
b-40m
a*b=800m2
odpowiedź: pole boiska wynosi 800m2
" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
P=40m*20m=800m kwadratowych
Pole boiska: a*b
a-20m
b-40m
a*b=800m2
odpowiedź: pole boiska wynosi 800m2