September 2018 1 15 Report

Błagam, pomocy! Jestem w klasie 1 technikum a moja babka z niemieckiego zwariowala... potrzebuje przetlumaczyc tekst:

W poniedziałek 08,10,2010 odbyły się w naszej szkole zawody w koszykówkę chłopców. Gra była bardzo zacięta już od pierwszego meczu. Pierwszy mecz rozpoczęła szkoła nr 5 ze szkołą nr 30. w pierwszej kwarcie szkoła nr 5 zdobyła dużą przewagę nad rywalem. Szkoła nr 30 starała się jak mogła ale jednak 5 zwyciężyła. Ostateczny wynik to 86:18. W następnym meczy czyli naszej szkoły z 30 cała szkoła kibicowała naszej drużynie. Lo11 dało radę. Wygrali mecz 62:16. W ostatnim trzecim meczu o 1 miejsce w grupie walczyła szkoła nr 11 i 30. Gra była bardzo zacięta, szli łeb w łeb. Oczywiście nasza szkoła dzielnie kibicowała naszej reprezentacji. w pierwszej i drugiej kwarcie gra była bardzo wyrównana, ale oczywiście LO11 zwyciężyło 42:28. Ostatecznie zdobywając 1 miejsce w grupie, przeszli do kolejnego etapu.