November 2018 1 6 Report

1.Za 1,5kg jabłek zapłacono 9,60zł.Ile kosztuje 2 1/4 lg jabłek ?

2.Trzyosobowa rodzina państwa Nowakó planuje wybrać się na koncert.

Ile reszty otrzyma pan Nowak podając kasjerce 200 zł, jeżeli bilet normalny kosztuje 58,50 zł, a cena biletu ulgowego stanowi 1/3 ceny biletu normalnego? (Pan Nowak kupił 2 normalne i jeden ulgowy)


More Questions From This User See All

Recommend Questions



Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.