1. Bochenek chleba pszennego kosztuje 1 zł, a bochenek chleba żytniego jest o 7/10 zł droższy. Oblicz cenę chleba żytniego.
" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
1 x 0,7 + 1 = 1,7
odp: chleb żytni kosdztuje 1,70 zł