February 2019 0 11 Report
1. Książka kosztuje 8,76 złotych, a zeszyt 0,73 złote. Ile razy droższa jest jest książka od zeszytu?

2. Za 0,7 kg kiełbasy zapłacono 11,9 zł. ile kosztuje kilogram tej kiełbasy?

3. Pełne pudełko z zapałkami waży 10,76 g, a puste pudełko waży 5 g. Ile przeciętnie waży jedna zapałka, jeżeli w pudełku znajduje się 48 zapałek?

4. Kasia kupiła 1,8 kg jabłek po 3,40 zł za kilogram i 2,5 kg gruszek po 3,50 zł za kilogram. Jaką resztę otrzyma Kasia płacąc banknotem 200 zł?


Zadanie za 15 punktów proszę o pomoc !
Dam naj . ;)
More Questions From This User See All

Recommend Questions



Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.