September 2018 1 65 Report
Ruth compró 3 @ de papas. Si cada libra costó 30 ctvs, ¿cuánto pagó por su compra?

Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.