June 2023 2 6 Report
Pepe va a la tienda y compra 3 chocolates que cuestan $25 Cuánto cuestan 5 chocolates



es para mañana ayúdeme plis
soy coronita :))))​

Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.