July 2023 1 3 Report
limón: 300 cada unidad
manzana: 420 cada unidad
pera :1200 cada unidad
quiero comprar 3 docenas de cada fruta y tengo 50.000
necesito yo mas dinero

Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.