July 2023 2 13 Report
2.- Mariana compro 3.5 kg de papás a $ 28.50 el kg, 1.4 kg de pepino a $ 15.75 el kg y 2 # de jitomate a $ 16 el kg ¿Cuánto pago por: a) Las papas b) Los pepinos c) El jitomate d) En total​

Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.