5,75 : 2,5 = 2,3 zł -cena za kg
7,20 : 3,2 = 2,25 zł-cena za kg
Odp. Jabłka Olka miały wyższa cenę za kg.
" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
5,75 : 2,5 = 2,3 zł -cena za kg
7,20 : 3,2 = 2,25 zł-cena za kg
Odp. Jabłka Olka miały wyższa cenę za kg.