February 2019 0 39 Report
Ola chciała kupić 40 dag ulubionych cukierków. W sklepie te cukierki były na wagę w cenie 9,20 zł za kilogram oraz w 400g opakowań, po 6,24 zł za paczkę.Czy powinna kupić na wagę czy w opakowaniu by było to opłacalne ?
More Questions From This User See All

Recommend Questions



Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.