September 2018 2 90 Report
Klasa 6b wybrała się na wycieczkę do bażantarni.Gospodarz klasy zakupił 19 butelek wody mineralnej po 1,49 zł oraz 2 kg. kiełbasy po 17,90 zł i 2 chleby po 1,78 zł. Ile batonówpo 1,19 zł może kupić za resztę jeżeli miał 100 zł. Bardzo proszę o pomoc,z góry dziękuję.
More Questions From This User See All

Recommend Questions



Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2023 KUDO.TIPS - All rights reserved.