January 2019 1 13 Report
Chleb i pięć bułek kosztowało 5.80 zł , a trzy takie chleny i osiem bułek - 13.20 zł. Ile kosztuje jeden chleb , a ile - bułka ?
More Questions From This User See All

Recommend Questions



Life Enjoy

" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "

Get in touch

Social

© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.