" Life is not a problem to be solved but a reality to be experienced! "
© Copyright 2013 - 2025 KUDO.TIPS - All rights reserved.
0,2 kg --- x zł
x = 0,2 * 24,5/1
x = 0,2 * 24,5
x = 4,9 zł
100 : 20 = 5
24,50 : 5 = 4,9 zł
20 dag tej szynki kosztuje 4,9zł
dałem 24,50zł:20% i wyszło mi tyle dla sprawdzenia dalem nawed 4,90 razy 5(bo 5 razy 0,20 to jest 1,00) i mi wyszło tyle samo pozdr